Ing. Želmíra Komorechová na trh prináša prevratné doplnky výživy

Ing. Želmíra Komorechová na trh prináša prevratné doplnky výživy

Martin HurajInternal

Ing. Želmíra Komorechová je uznávanou biochemičkou a zároveň majiteľkou spoločnosti KOMPAVA spol. s r. o.. Tak ako viacero úspešných slovenských spoločností, aj spoločnosť KOMPAVA je našim klientom. Úspešne spolu pracujeme na projekte „Zníženie energetickej náročnosti administratívnej budovy spoločnosti KOMPAVA spol. s.r.o.“ Je našou cťou byť k dispozícii spoločnosti, ktorá od roku 2002 ponúka na trhu prvotriedne produkty, ktoré sa vyrábajú u nás na Slovensku, konkrétne v Novom Meste nad Váhom. Aktuálne je dostupných až 75 doplnkov výživy od anti-age produktov až po proteíny pre športovcov.

Pre pani Ing. Želmíru Komorechovú je jej práca zároveň potešením, keď môže vidieť, aký efekt majú jej produkty na ľudí. V poslednom období sa do popredia dostal práve produkt PREMIUM LACTOFERRIN, ktorý je jediným produktom svojho druhu na slovenskom trhu. Jeho výnimočnosť spočíva aj v tom, že je jednou z najúčinnejších biologicky aktívnych látok obsiahnutých v kolostre a narušuje membrány niektorých mikroorganizmov. Viaže na seba ióny železa, čím spôsobuje spomalenie rastu a rozmnožovania sa patogénnych mikroorganizmov v tele. Ukázal sa ako vhodný doplnok aj pri prevencii proti ochoreniu Covid 19. Pani Ing. Želmíra Komorechová sa k produktu vyjadrila takto: „Laktoferín pôsobí ako ochranný štít, ktorý sa naviaže na povrch našich buniek a zabráni vstupu vírusov. Vírus bez bunky neprežije a je zničený. Okrem toho má (LF) jedinečné imunomodulačné a protizápalové účinky, ktoré môžu byť obzvlášť dôležité pre patofyziológiu závažných prípadov COVID-19“ (Plus Jeden Deň, 2022)

Na vývoji produktu PREMIUM LACTOFERRIN sa pracovalo už od roku 2010. Spoločnosť KOMPAVA realizuje testovanie účinkov produktov vo vlastnom diagnostickom centre. V každom produkte dbajú na to aby bol kvalitný a obsahoval maximálne povolené množstvá účinných látok. Zákazník tak platí za prvotriednu kvalitu a maximálnu účinnosť. Výrobky sú zároveň dostupné v lekárňach, čo tiež značí bezpečnosť a kvalitu.

Týmto by sme pani Ing. Želmíre Komorechovej, KOMPAVA spol s.r.o. poďakovať za prejavenú dôveru v oblasti vypracovania a riadenia projektu financovaného z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a popriať veľa pracovných úspechov do budúcnosti.

KONTAKT

Mgr. Martin Huraj
riaditeľ
huraj@cns-e.eu
+421 905 347 191

CNS EuroGrants s.r.o.
Brnianska 2099/1
901 01 Malacky
www.cns-e.eu